مشاوره کنکور کاملا رایگان | تیم مشاوره و برنامه ریزی دکترمحمددهقان | کنکور۹۹،موسسه کنکور طلائیکنکور،کنکور تجربی،کنکور ریاضی،تجربی،پزشکی،دکتر،محمد،دهقان،جزوه،جزوه تجربی،جزوه زیست،زیست،جزوه ریاضی،جزوه فیزیک،جزوه شیمی،کنکور طلایی،کنکور طلائی،کنکور طلائی،طلائی،کنکور،جزوه،زیست،آزمون،دکتر،پکیج،ریاضی،فیزیک،دهقان،محمد،کنکور طلایی،طلایی،پزشکی،دکتر،کنکور،کنکور تجربی،کنکور ریاضی،تجربی،پزشکی،دکتر،محمد،دهقان،جزوه،جزوه تجربی،جزوه زیست،زیست،جزوه ریاضی،جزوه فیزیک،جزوه شیمی،کنکور طلایی،کنکور طلائی،کنکور طلائی،طلائی،مشاوره،مشاور،تست

نحوه سفارش محصول در سایت کنکور طلائی چگونه است؟

(برنامه ریزی به صورت انلاین ارسال و مابقی محصولات ارسال رایگان به سراسر کشور)

 

 

در سایت کنکور طلائی ۵ مدل سفارش (خرید) محصول وجود دارد که عبارتند از:
1-پرداخت آنلاین و تحویل محصول
بعد از زدن دکمه سفارش ، مشخصات خود را وارد می کنید (فقط یکبار برای همیشه) سپس مبلغ را توسط درگاه اینترنتی پرداخت می کنید و بسته برای شما ارسال می شود.

 

2-سفارش تلفنی (سراسر کشور)
به شماره 1000200300500 نوع محصول را پیامک کنید. مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و شما را راهنمایی میکنن.

 

3-پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین (پرداخت آنلاین)
با کلیک بر روی پرداخت آنلاین به صفحه پرداخت هدایت می شود٬ در این صفحه می توانید به سرعت و به راحتی بدون هیچ نگرانی و از طریق درگاه های بانکی شهریه مجموعه را انجام دهید.

 

 4-پرداخت کارت به کارت
مبلغ دوره را به حساب‌های زیر (ترجیحا بانک پاسارگاد) واریز بفرمایید و سپس با پشتیبان خود تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را ثبت کنید.

5-بانک پاسارگاد (پرداخت اینترنتی)

بنام محمد دهقان کفشگری
شماره کارت پاسارگاد  برای انتقال وجه از طریق خودپرداز 5022291055236234
بانک کشاورزی (پرداخت اینترنتی)
بنام محمد دهقان کفشگری
شماره کشاورزی  کارت برای انتقال وجه از طریق خودپرداز
6037701194639198

 

موسسه کنکور طلائی،مشاوره،برنامه ریزی،جزوات کنکوری،دکترمحمددهقان،کنکور۹۹دهقان،تجربی،ریاضی،مشاوره،کنکور،کاملارایگان،برنامه_ریزشخصی،پزشکی،دکتر،محمددهقان،مهندسی،انتخاب_رشته،مشاور