مشاوره کنکور کاملا رایگان | تیم مشاوره و برنامه ریزی دکترمحمددهقان | کنکور۹۹،موسسه کنکور طلائیکنکور،کنکور تجربی،کنکور ریاضی،تجربی،پزشکی،دکتر،محمد،دهقان،جزوه،جزوه تجربی،جزوه زیست،زیست،جزوه ریاضی،جزوه فیزیک،جزوه شیمی،کنکور طلایی،کنکور طلائی،کنکور طلائی،طلائیکنکور،جزوه،زیست،آزمون،دکتر،پکیج،ریاضی،فیزیک،دهقان،محمد،کنکور طلایی،طلایی،پزشکی،دکتر،کنکور،کنکور تجربی،کنکور ریاضی،تجربی،پزشکی،دکتر،محمد،دهقان،جزوه،جزوه تجربی،جزوه زیست،زیست،جزوه ریاضی،جزوه فیزیک،جزوه شیمی،کنکور طلایی،کنکور طلائی،کنکور طلائی،طلائی

نداشتن هر یک از مراحل زیر باعث ایجاد خلل در روند مطالعه خواهد شد :

??مراحل مطالعه

1- ادراک:

اولین مرحله‌ی مطالعه است که توجه کامل در کلاس درس و خواندن کلمه به کلمه‌ی کتاب درسی را شامل می‌شود تا مفهوم مبحث را به طور کامل درک کرده و در مثال‌های حل‌شده‌ی کتاب مشکلی نداشته باشیم.

2- تثبیت:

دومین مرحله که باید با روش کاملاً تشریحی و به صورت گام به گام تمرین‌های کتاب و مسائل آخر فصل را حل کنیم تا مشخص شود که مرحله‌ی قبل را به‌درستی انجام داده‌ایم.

3- تسلط:

این مرحله مختص تست زدن است که دانش مراحل قبلی خود را با آن چیزی که طراح سؤال مد نظر دارد، تطابق دهیم و آن را اصلاح کنیم.

4- ارزیابی:

در این مرحله باید هنر آزمون دادن را تمرین کرد تا آن‌چه را از مراحل قبل آموخته‌ایم، به صورت کامل در جلسه‌ی آزمون پیاده کنیم.

پیشنهاد برای این مرحله شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای با تعداد مناسب است تا تکنیک‌های تست‌زنی (نظیر تکنیک زمان‌های نقصانی، تکنیک × و -، استراتژی بازگشت و…) را به طور کامل تمرین کنیم و رعایت اصول یک آزمون صحیح برای‌مان تبدیل به یک عادت شود.

5- جمع‌‌بندی:

آخرین و حساس‌ترین مرحله است تا با پوشش دادن همه‌ی مطالب قبل از کنکور، اطلاعات به صورت صحیح در حافظه‌مان طبقه‌بندی می‌شوند.

آینده طلائی با کنکور طلائی

تیم مشاوره و آموزشی دکتر محمد دهقان

موسسه کنکور طلائی،مشاوره،برنامه ریزی،جزوات کنکوری،دکترمحمددهقان،کنکور۹۹دهقان،تجربی،ریاضی،مشاوره،کنکور،کاملارایگان،برنامه_ریزشخصی،پزشکی،دکتر،محمددهقان،مهندسی،انتخاب_رشته،مشاور